Rubriky:

Golf

Míček poslal na ostrůvek, golfista kvůli tomu musel přeplout jezírko

3. srpna 2020 21:24 - Birmingham/Praha

Takhle si svou ránu určitě nepředstavoval. Švédský profesionální golfista Joel Sjöholm si v neděli na turnaji Tour Hero's Open v Birminghamu pořádně zavařil. Nepovedeným odpalem svůj míček nasměřoval přímo na nepřístupný ostrůvek v jezírku u 17. jamky. Svízelnou situaci se mu nakonec podařilo vyřešit s pomocí pramice.

Video již není dostupné

sntv

Anglický turnaj Tour Hero's Open nabídl velmi neobyčejnou podívanou. I takové pikantnosti ale golf přináší. Pětatřicetiletý švédský hráč s chilskými kořeny Joel Sjöholm trefil balónek na předposlední jamce podniku tak nešťastně, že se kvůli němu musel vydat překonat vodní překážku na pramici.

Situaci mu komplikoval nejen špatně přístupný terén, ale také reklamní poutače, které stály v cestě jeho další ráně.

Sjöholm vše nakonec vyřešil zdárně, a navíc se suchou nohou. Na sedmnácté jamce nakonec zapsal bogey a s celkovým skóre -9 se s dalšími pěti golfisty podělil o dvaadvacáté místo v pořadí turnaje.

pb, Sport.cz

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.