Rubriky:

Golf

Golf na větrné hůrce

4. října 2009 20:15

Tradiční konec sezóny v tradičním počasí. Nejlepší amatéři se při utkání Východ - Západ museli vyrovnat s chladem a extrémně silným větrem.

Titul z 12. ročníku turnaje President Goldscheider Trophy by presented KPMG obhájil tým Východu, když soupeře ze Západu porazil výrazně 11:6. Vítěz vedl po sobotních čtyřhrách 5,5:2,5, dnes přídal 4,5 bodu z devíti singlů.

Nejlepší výkon z forball na rány 65 předvedl pár Jan Ryba – Martin Příhoda z týmu Západu, dnes byl nejúspěšnější Stanislav Matuš ze 71 údery (-1).

Tým Východu tvořili hrající kapitán Matuš, Jiří Korda, David Procházka, Ondřej Lieser, Štefan Páleník, Daniesl Suchan, Ondřej Chlebiš, Pavel Korda a Kevin Dolejš.


Časová osa: Golf

Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.