Rubriky:

Golf

Spilková na major turnaji British Open neprošla cutem

21. srpna 2020 22:25 - Troon

Pro golfistku Kláru Spilkovou skončilo British Open po druhém kole. Na turnaji kategorie major ve Skotsku měla po dvou kolech celkem jedenáct ran nad par a na dělené 91. příčce zaostala o dvě rány za hranicí cutu. V průběžném vedení je Švédka Dani Holmqvistová.

 

Twitter

Pětadvacetiletá Češka si dnes vedla hůře než ve čtvrtek, kdy se dělila o 51. místo s bilancí +4. Ve druhém kole turnaje s dotací 4,5 milionu dolarů zaznamenala osm bogey a skórovala jen díky birdie až na sedmnácté jamce. Propadla se proto o čtyři desítky míst a víkendová kola British Open se odehrají bez ní.

Po dvou kolech je jedinou golfistkou, která se dostala pod normu hřiště, dvaatřicetiletá Holmqvistová. Ta dnes o jednu ránu vylepšila svůj čtvrteční výsledek a vede s náskokem jedné rány před Američankou Austin Ernstovou a Němkou Sophií Popovovou, které jdou v paru.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.