Rubriky:

Golf

Spilková začala major ANA Inspiration třemi ranami nad par. Vede Kordová

11. září 2020 07:32 - Rancho Mirage/Praha

Golfistka Klára Spilková zahrála na druhém majoru sezony ANA Inspiration v 1. kole tři rány nad par. Je na děleném 77. místě a druhý den ji čeká boj o cut. V čele je se skóre -6 Američanka Nelly Kordová.

sntv

Spilková začala v kalifornském Rancho Mirage, kde se mělo hrát původně v dubnu, z jamky číslo deset a na úvod zahrála bogey. Pak dala birdie, ale následně třikrát chybovala. Do konce kola přidala další dvě bogey a dvě birdie.

"Jsem tu poprvé a je to fakt zážitek. Hřiště je krásné a dlouhé, greeny tvrdé, ale naprosto čisté," řekla česká profesionálka před turnajem. Hráčky trápí vysoké teploty a nedaleké požáry. "Denně je čtyřicet stupňů ve stínu," popsala Spilková.

Světová trojka Kordová, dcera někdejšího druhého tenisty světa Petra Kordy, zahrála sedm birdie a jediné bogey zapsala na čtvrté jamce.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.