Spilková začala major PGA Championship čtyřmi ranami nad par

9. října 2020 07:54 - Newton Square

Klára Spilková zahájila golfový major Women's PGA Championship čtyřmi ranami nad par a dělí se o 73. místo. Turnaj v Newton Square poblíž Filadelfie vedou po prvním kole domácí hráčka Brittany Lincicomeová a Kelly Tanová z Malajsie. Obě měly skóre -3.

 

Ladies European Tour

Pětadvacetiletá Spilková na první devítce zahrála dvě birdie, tři bogey a jedno double bogey, na druhé pak osm parů, z toho sedm v řadě, a jedno bogey. S výsledkem čtyři údery nad par se dělí o svou pozici s patnácti dalšími hráčkami.

Před rokem Spilková odstoupila z majoru KPMG Women's PGA Championship po prvním kole kvůli zažívacím problémům. V poslední době se jí na okruhu LPGA nedaří projít cutem, z posledních čtyř turnajů nepostoupila do finále ani jednou, přičemž jednou odstoupila s bolavými zády.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.