Rubriky:

Golf

Spilková začala major PGA Championship čtyřmi ranami nad par

9. října 2020 07:54 - Newton Square

Klára Spilková zahájila golfový major Women's PGA Championship čtyřmi ranami nad par a dělí se o 73. místo. Turnaj v Newton Square poblíž Filadelfie vedou po prvním kole domácí hráčka Brittany Lincicomeová a Kelly Tanová z Malajsie. Obě měly skóre -3.

 

Ladies European Tour

Pětadvacetiletá Spilková na první devítce zahrála dvě birdie, tři bogey a jedno double bogey, na druhé pak osm parů, z toho sedm v řadě, a jedno bogey. S výsledkem čtyři údery nad par se dělí o svou pozici s patnácti dalšími hráčkami.

Před rokem Spilková odstoupila z majoru KPMG Women's PGA Championship po prvním kole kvůli zažívacím problémům. V poslední době se jí na okruhu LPGA nedaří projít cutem, z posledních čtyř turnajů nepostoupila do finále ani jednou, přičemž jednou odstoupila s bolavými zády.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.