Rubriky:

Golf

Woods je při obhajobě na Zozo Championship po 1. kole předposlední

23. října 2020 11:26 - Thousand Oaks

Golfista Tiger Woods má daleko k obhajobě titulu na turnaji Zozo Championship. Slavný Američan se v prvním kole trápil a se čtyřmi ranami nad par je až na děleném předposledním 75. místě. V čele je v Sherwoodu kolumbijský hráč Sebastian Muňoz se skóre -8.

 

Kelvin Kuo, Reuters

Woods loni slavil v Japonsku 82. titul na PGA Tour. Letos se ale turnaj koná v kalifornském Thousand Oaks kvůli koronaviru a problémům s cestováním.

Změna dějiště měla Woodsovi nahrávat, jelikož na hřišti v Sherwoodu pětkrát vyhrál a pětkrát skončil druhý, ale tentokrát se mu nedařilo. Důvod k úsměvu měl jen po dvou birdie, jinak bylo znát, že v poslední době moc často nehraje. Rány nezvykle kazil, třikrát ztratil na pětiparech, jednou dokonce zapsal double bogey.

Golfistce Spilkové první kolo turnaje LPGA v Greensboro nevyšlo

Divoké kolo ve čtvrtek prožil i Muňoz. Taky měl double bogey a dvě bogey, ale dvakrát zapsal i eagle a k tomu osm birdie. "Tohle nebyl běžný den," smál se. V čele má náskok jedné rány před Angličanem Tyrrellem Hattonem a Justinem Thomasem z USA.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.