Rubriky:

Golf

Golfistka Spilková přestupuje k profesionálkám

23. prosince 2010 10:02 - PRAHA

Tak přece. Klára Spilková se rozhodla opustit amatérský golf a přestoupit k profesionálkám. Ke zlomovému přestupu se odhodlala jen tři dny poté, co získala kartu na Ladies European Tour.

 

Karel Brázdil

Šestnáctiletá Spilková, nejmladší hráčka, které se podařilo kvalifikovat na Ladies European Tour, chtěla své rozhodnutí oznámit až v lednu, ale nakonec verdikt podstatně uspíšila.

„Pro mě i pro mé nejbližší je to ten nejkrásnější dárek k Vánocům a k mým šestnáctým narozeninám, které jsem měla v průběhu kvalifikace o Ladies European Tour. Těším se na nadcházející sezonu mezi nejlepšími profesionálkami Evropy," uvedla Spilková.

Hráčka, která v pětikolové kvalifikaci ve španělské La Manga skončila devátá a pohodlně se vešla mezi postupujících top 30, se podle svých slov rozhodla po konzultacích s rodiči a trenérem.Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.