Rubriky:

Golf

Els má nového caddieho

5. ledna 2011 10:12

V novém roce nový caddie, řekl si zřejmě Ernie Els, když hledal nový impuls pro svůj golf. Trojnásobný vítěz majorů představí nového nosiče bagu už na prvním turnaji sezony od čtvrtka na Havaji.

Pro jedenačtyřicetiletého Jihoafričana bude pracovat Mike Kerr. Rodáka ze Zimbabwe předtím angažovali Miguel Ángel Jimenez, Nick Dougherty a naposledy Trevor Immelman.

Kerr (33) vyrůstal v Jihoafrické republice a hrál amatérský golf na úrovni takových hráčů jako Tim Clark či Rory Sabbatini. Loni se měl stát caddiem Louise Oosthuizena, ale ten si ponechal svého kedíka, když vyhrál British Open.

"Rozhodl jsem se koncem loňského roku. Chtěl jsem změnu a teď mám vedle sebe tichého chlapíka, který se liší od svých předchůdců," citovala Else agentura Reuters.

Els se připravuje v Kapalua Resortu na Tounament of Champions, vyhrazený vítězům PGA z minulého roku.

Loni Jihoafričan střídal dva caddie, jimiž byli Ricci Roberts a bývalý hokejista Dan Quinn.

"Dan, to byla záležitost na jeden rok, i když zůstáváme přátelé. S Riccim jsme jako bratři. Navíc zůstane trochu zapojen do mého byznysu," uvedl Els.


Časová osa: Golf

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.