Rubriky:

Golf

Zraněný golfista Ogilvy vzdal turnaj na Havaji

6. ledna 2011 22:12 - PRAHA

Obhájce dvou posledních titulů Geoff Ogilvy opustil úvodní turnaj PGA Tour na Havaji, aniž by odehrál jediný soutěžní úder. Australan si zranil prst v moři, odnesl si dvanáct stehů a nemohl nastoupit na čtvrteční start Tournament of Champions.

 

Eric Risberg, ČTK/AP

Ogilvy vzdal golf na Kapalua Course jen několik hodin před plánovaným čtvrtečním startem ve flightu s Jimem Furykem.

Na síti Twitter pak zveřejnil foto svého zraněného ukazováku, který si pochroumal při pádu v mělké vodě na havajském ostrově Maui.

"Zakopl jsem a rozřízl si prst o nějaký útes. Ohýbání ani tlak prstu neprospívají. Nejsem schopen plného švihu, aniž bych musel udělat jisté kompromisy," uvedl Ogilvy.

Australan měl přitom nejnižší sázkové kurzy na vítězství, jež by bylo pro něho na tomto turnaji třetí v řadě. Navíc byl ve formě, minul měsíc vyhrál Australian Open a prohrál až v play off na Australian PGA Championship.


Časová osa: Golf

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.