Rubriky:

Golf

Špatné počasí? Ne, golf se hraje

14. ledna 2011 13:31

Ani většinou stále ležící sníh na fairwayích a nepříjemné počasí posledních dní s deštěm nezabránilo několika areálům otevřít své brány. Chcete vědět, kde se dá hrát golf v polovině ledna?

 

ČTK/AP

Jako první avizovali otevření areálu v Golf & Country Clubu Mstětice. Osmnáct zimních greenů je hráčům k dispozici od dnešního dne.

Ke středočeskému areálu se dnes přidal nedaleký Golf Resort Paradise v Benátkách nad Jizerou (na snímku). "Osmnáctijamkové hřiště Soudný se hraje na letní greeny, zimní u nás ani nepoužíváme," hlásí slečna z recepce s tím, že je otevřena i devítijamková akademie Dýmač.

Pokud do zítra nenapadne sníh, bude se o víkendu hrát i na devítce Golf Clubu Grabštejn. "Podle předpovědi má být o víkendu deset stupňů, což jsou podmínky, o kterých se nám v listopadu jenom zdálo," píše na stránkách klubu Tomáš Burda.Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.