Rubriky:

Golf

Živě

Špatné počasí? Ne, golf se hraje

14. ledna 2011 13:31

Ani většinou stále ležící sníh na fairwayích a nepříjemné počasí posledních dní s deštěm nezabránilo několika areálům otevřít své brány. Chcete vědět, kde se dá hrát golf v polovině ledna?

 

ČTK/AP

Jako první avizovali otevření areálu v Golf & Country Clubu Mstětice. Osmnáct zimních greenů je hráčům k dispozici od dnešního dne.

Ke středočeskému areálu se dnes přidal nedaleký Golf Resort Paradise v Benátkách nad Jizerou (na snímku). "Osmnáctijamkové hřiště Soudný se hraje na letní greeny, zimní u nás ani nepoužíváme," hlásí slečna z recepce s tím, že je otevřena i devítijamková akademie Dýmač.

Pokud do zítra nenapadne sníh, bude se o víkendu hrát i na devítce Golf Clubu Grabštejn. "Podle předpovědi má být o víkendu deset stupňů, což jsou podmínky, o kterých se nám v listopadu jenom zdálo," píše na stránkách klubu Tomáš Burda.Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.