Woods při návratu zachránil postup

8. října 2011 14:01 - SAN MARTIN

Bývalý první hráč světa Tiger Woods zachránil při svém návratu na okruh PGA na golfovém turnaji v kalifornském San Martinu postup do finálových bojů. Po nevydařeném prvním kole zahrál druhý den 68 ran a posunul se na průběžné 40. místo, někteří hráči však druhé kolo dokončí až dnes.

 

Hans Deryk, Reuters

Pětatřicetiletý Američan tak odvrátil hrozbu, že by neprošel cutem podruhé za sebou, což se mu mezi profesionály ještě nikdy nestalo.

"Líp jsem patoval, to je dobré. Vrací se mi cit," konstatoval Woods, jenž kvůli zdravotním potížím nehrál dva měsíce. Předtím chyběl ve finálových kolech na posledním majoru sezony PGA Championship v Atlantě.

Vítěz 14 turnajů kategorie major ztrácí sedm úderů na vedoucího Angličana Paula Caseyho, kterého mohou soupeři sesadit z čela během dnešních dohrávek. V pátek se začínalo později vinou mlhy a nakonec byla hra přerušena kvůli tmě.

ČTK

Časová osa: Golf

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.