Zahrajte si na greenu, než přijdou profesionálové z PGA Tour

4. listopadu 2011 15:40

Unikátní turnaj pro hráče s nízkým handicapem Waste Management Scottsdale Open na třech špičkových hřištích je připraven na leden příštího roku. Golf si účastníci akce zahrají i na hřišti, kde je vystřídají profesionálové z PGA Tour. Dvoučlenné týmy se mohou hlásit z celého světa. Tedy i z Česka…

Waste Management Scottsdale Open je turnaj dvoučlenných týmů, v němž se hráči utkají buď v kategorii bez handicapového vyrovnání, nebo s vyrovnáním.

První kolo bude hostit hřiště Troon North Monument, ve druhém kole si budou moci hráči užít pocitu, že se na jeden den stali členy vysoce hodnoceného hřiště Grayhawk Raptor. Poslední soutěžní kolo bude pro hráče skutečným testem, neboť se utkají na hřišti TPC Scottsdale, které již bude připraveno na turnaj Waste Management Phoenix Open, kterého se o dva týdny později zúčastní hráči PGA Tour.

Celý článek

Exegolf

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.