Věřím, že Czech Open letos bude, říká patriot Matuš

13. ledna 2012 10:27

Každý rok má velké ambice a každou zimu se na sezónu připravuje v Americe. Ta letošní mírná mu umožnila zahrát si golf na letních greenech doma v Čeladné. Pevně věří, že turnaj Czech Open se nakonec podaří zorganizovat, protože se podle něj jedná o svátek golfu v celé zemi. Teď už je ale v Turecku.

„Zimní přípravu jsem zahájil již tradičně v Americe, tentokrát to byla opět po třech letech Florida a známý Bradenton. Odletěl jsem na celý listopad a začátek prosince,“ vysvětluje Matuš.

Na svátky už byl doma a mírné počasí využil k návštěvám Čeladné. „Měli tam otevřenou devítku na letní greeny, a tak jsem se mohl udržovat v herním režimu po celý prosinec,“ libuje si třiadvacetiletý profesionál.

Celý článek

Exegolf

Časová osa: Golf

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.