Policie uzavřela vyšetřování nehody golfisty Woodse. Ví, co se přihodilo

1. dubna 2021 09:35 - Los Angeles

Policie uzavřela vyšetřování únorové nehody golfisty Tigera Woodse. Podle šerifa Los Angeles County Alexe Villanuevy však musí zveřejnění výsledků schválit bývalý první hráč světa a jeho právníci.

 

Twitter @GolfDigest

Pětačtyřicetiletý Woods při těžké havárii utrpěl četné otevřené zlomeniny pravé nohy. Na místě nehody, při které byl sám, ho našli v bezvědomí. V polovině března byl vítěz patnácti turnajů kategorie major propuštěn z nemocnice.

"Máme všechny poznatky včetně údajů z černé skříňky. Vyšetřování je sepsané, podepsané a uzavřené. Ale bez svolení účastníka nehody nemůžeme nic zveřejnit," citovala zámořská média Villanuevu.

DeChambeau dostal zprávu od Woodse a vyhrál turnaj PGA v Orlandu

Šerif, jehož úřad už kvůli případnému zveřejnění kontaktoval Woodse i golfistovy zástupce, pouze uvedl, že šlo skutečně o nehodu. "Jsou nehody a úmyslné činy. A tohle byla nehoda," prohlásil.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.