Lieser začal turnaj European Tour na Tenerife ranou nad par

29. dubna 2021 22:49
(Aktualizováno: 29. dubna 2021 22:50)

Golfista Ondřej Lieser začal další turnaj European Tour ranou nad par a na Tenerife Open bude druhý den bojovat o cut. Český hráč je po prvním kole až na děleném 116. místě. Díky rekordu hřiště 62 ran, devět pod par, vede Dán Thorbjörn Olesen.

 

twitter @PGACzech

Lieser nezačal ideálně, na druhé jamce zapsal double bogey, které vzápětí mírnil birdie, ale na první devítce udělal ještě jedno bogey. Na druhé měl dvě birdie a jednu chybu. Ve druhém kole se bude muset výrazně zlepšit, aby si zahrál i o víkendu. Aktuálně je cut okolo skóre -2.

Olesen skóroval desetkrát a jen jednou chyboval. Vede o ránu před čtveřicí soupeřů, mezi kterými je i vítěz Austrian Open před čtrnácti dny John Catlin. Američan měl šanci zahrát lépe než Dán, dal deset birdie na třinácti jamkách, ale na posledních dvou měl bogey.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.