Rubriky:

Golf

Kdo je Ai Miyazatová?

15. února 2006 11:32 - Okinawa

Mluví se o ní jako o majitelce největšího talentu posledních let. Půvabná Japonka Ai Miyazatová vstupuje do své první sezóny na LPGA Tour. Dvacetiletý talent z Okinawy je již dnes největší adeptkou na titul Nováček roku 2006, když loni vyhrála kvalifikační školu na LPGA s rekordním náskokem 12 úderů.

Ve své krátké kariéře již vyhrála 12 mezinárodních turnajů ze série JLPGA Tour, loni získala v konkurenci nejlepších profesionálek 11. příčku na British Open, když zahrála finálové kolo za 67 ran. V mistrovství světa v jamkové hře porazila Lauru Diazovou a Juli Inksterovou.
Tmavooká Ai hraje golf od čtyř let a přesto, že měří pouze 156 centimetrů, dokáže odpalovat míček na vzdálenost 230 metrů.
Odborníci na ženský golf ji předpovídají velkou budoucnost a tvrdí, že již letos o sobě dá pořádně vědět. Uvidíme.


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.