Rubriky:

Lyžařské maratony

SkiTour pokračuje Orlickým maratonem

3. února 2011 10:33

Více než sedm stovek závodníků se představí při víkendovém Orlickém maratonu, který je třetím z pěti závodů čtvrtého ročníku seriálu SkiTour. Pro všechny běžce na lyžích jsou připraveny tratě na 40 a 20 kilometrů klasicky a 20 kilometrů volně. Pro všechny závody včetně nedělní maratonské čtyřicetikilometrové trati jsou čísla k dispozici a závodníci se mohou hlásit ještě před startem.

 

zdroj Ktfoto.com

Díky dostatku sněhu nemuseli pořadatelé řešit náhradní trať a start i cíl tak budou v areálu Ski Skuhrov přímo v Deštném. Na závodníky čeká komfort stejně jako při ostatních závodech SkiTour – vyhřívaný převlékací stan, mazací servis Swix zdarma, občerstvení na trati i v cíli.

„Letošní SkiTour je rekordní – dosavadní maximum jsme překonali při Jizerské 50 i při Jilemnické 50 a podle počtu přihlášek na Orlický maraton to vypadá, že ani třetí závod nebude výjimkou,“ říká Tomáš Leixner, tiskový mluvčí seriálu SkiTour.

I když byly online přihlášky ukončeny, mohou se další závodníci přihlásit na místě – startovné se pohybuje v rozmezí 500 až 700 Kč dle zvolené distance. Členové O2 Extra Klubu mohou ušetřit na startovném 20 % a získat další extra výhody.

Více informací na http://www.ski-tour.cz nebo http://www.ski-skuhrov.cz.

Program 27. Orlického maratonu

sobota 5. 2. 201110.0020 km volně
neděle 6. 2. 2011 10.0040 km klasicky
 10.20 20 km klasicky

Časová osa: Lyžařské maratony

Filtr článků - Lyžařské maratony