Sexy hvězda Vonnová to doma rozjela. Fanoušci jen žasnou

1. března 2019 10:38 - New York/Praha

Je krásná. A taky dokáže pobavit. Americká hvězda Lindsey Vonnová se zase předvedla v plné parádě. Sympatická blondýnka to rozbalila tentokrát nikoliv na svahu, ale na sociálních sítích. Zveřejnila tam video, kde si dává do těla a ještě u toho uklízí byt. A to všechno s připomínkou, že jí sestra na všechno řekla, že je podivínská. Posuďte sami, zda je lyžařská hvězda sexy i při úklidu.

 

Twitter

Každá žena chce mít doma pořádek a slavná Američanka není výjimkou. Jen si našla poněkud netradiční způsob, jak si poradit s úklidem bytu. Oděná do sportovní podprsenky a legín frčí po bytě po čtyřech, pod botami má ale hadry, kterými leští podlahu.

„Jsem tvůrčí a současně si ještě uklidím. Co myslíte?" ptá se fanoušků sympatická blondýnka. „Už jste doma zkusili něco podobného?" Těžko říct, zda někoho hvězda inspirovala, jasné ale je, že minimálně pobavit fanoušky se jí povedlo dokonale.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.