Rubriky:

Lyže a snowboard

Spolupráce lyžařského svazu s firmou Czech Ski Partner skončí

30. července 2007 21:09 - PRAHA

Velkorysá prohlášení marketingové společnosti Czech Ski Partner s.r.o, jež Svazu lyžařů České republiky (SLČR) slibovala částku přesahující 100 miliónů korun do olympiády ve Vancouveru 2010, vzala za své. Pokud totiž do pokladny v úterý nepřibude zbývající část splátky za letošní rok, bude smlouva z prosince loňského roku ze strany SLČR ukončena. Informaci přinesl server www.tyden.cz.

"Jestli do zítra nepřijdou peníze, a já mám informace, že na 99 procent nepřijdou, smlouva bude vypovězena," potvrdil ČTK generální sekretář svazu Norbert Pelc. "Žádné peníze zítra na svaz nepřijdou," řekl podle tyden.cz jeden z partnerů agentury Daniel Duben. V úterý zasedne dozorčí rada SLČR, která však o vypovězení nebude rozhodovat, pouze o něm bude informována. Firma Czech Ski Partner dosud poslala na účet svazu jen dvě ze tří splátek.

Smlouvou a získanými financemi, na české poměry nebývale vysokými, chtěl svaz spojit názorově jednotlivé úseky, uhladit spory kolem reprezentačních smluv. Odvážná vize, velkolepě prezentována loni v prosinci na tiskové konferenci, však nevydržela ani rok. "Smlouva jako taková bude zítra definitivně rozvázána," prohlásil Pelc. "Czech Ski Partner nedokázali prodat produkt skrz všechny úseky, tápali v tom," vysvětlil.

Vedení svazu hodlá za smlouvou udělat podle Pelce tlustou čáru a začít nová jednání, neboť zástupci Czech Ski Partner by rádi pokračovali ve spolupráci s jednotlivými úseky. "Jsou v kontaktu, znají prostředí, ale mohl by to být spíš individuální přístup," uvedl Pelc. Problémy s placením měla marketingová firma od začátku, byl proto dohodnutý splátkový kalendář. Ten končí v úterý 31. července.

Firma měla mít k dispozici 50 centimetrů čtverečních na levém rameni nebo vlevo nahoře na vestách z celkových 350 cm reklamní plochy na kombinézách reprezentantů. Kromě Dubena z reklamní společnosti Agency hokej ji zastupoval také Petr Hošek, bývalý marketingový ředitel firmy Nokia.

ČTK

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.