Rubriky:

Lyže a snowboard

Čtvrteční trénink na sjezd žen v Ga-Pa byl kvůli počasí zrušen

5. února 2020 15:38 - Praha

Čtvrteční úvodní trénink na sjezd Světového poháru v Garmisch-Partenkirchenu, který měla jet i průběžně třetí žena v hodnocení disciplíny Ester Ledecká, byl zrušen. Mezinárodní lyžařská federace FIS to dnes zdůvodnila rozmary počasí.

 

Gabriele Facciotti, ČTK/AP

V německém středisku se má o víkendu kromě sjezdu uskutečnit i super-G. Podmínkou konání sjezdu je alespoň jedna tréninková jízda. Minulý víkend se sjezdařky kvůli špatným povětrnostním podmínkám nedočkaly závodu v Krasné Poljaně.

Ledecká v nejrychlejší disciplíně bojuje o malý křišťálový glóbus. Po pěti z devíti sjezdů jí v průběžném pořadí patří třetí místo. Vede Švýcarka Corinne Suterová před americkou hvězdou Mikaelou Shiffrinovou, která ale kvůli náhlému úmrtí otce přerušila sezonu.

ČTK

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.