Freestylový lyžař baví fanoušky, na balkoně si postavil mini park

21. dubna 2020 18:43 - Aare/Praha

Švédský akrobatický lyžař Jesper Tjäder pobavil své fanoušky na sociálních sítích. Protože kvůli pandemii koronaviru nemůže naplno trénovat, účastník olympijských her si doma na balkoně vybudoval malý snowpark. Na to, jak probíhá jeho netradiční trénink, se můžete podívat ve videu níže.

Video již není dostupné

sntv

Rodák z Östersundu je profesionálním závodníkem ve freestylovému lyžování a na kontě má účast na mistrovství světa i olympijských hrách v Soči a v Pchjongčangu v disciplíně slopestyle.

Fanouškům na sociální síti Instagram nyní předvedl, jak se vypořádává s omezením cestování v souvislosti s pandemií koronaviru. Pětadvacetiletý závodník si na balkoně ve svém bytě ve švédském Aare vybudoval vlastní mini park.

pb, Sport.cz

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: