Během Světového poháru v Söldenu řádili zloději

26. října 2008 12:09 - SÖLDEN

Během úvodních závodů Světového poháru ve sjezdovém lyžování si v rakouském Söldenu přišli na své nejen fanoušci, ale i zloději. Během dvou dnů byly okradeny německé ženy a rakouští muži.

Jako první nahlásily své ztráty na policii členky německé reprezentace, jimž z hotelového sklepa zmizelo několik párů lyží na slalom a obří slalom. Marii Rieschové zloději ukradli navíc i hůlky.

"To je opravdu drzost, že se něco takového děje," zlobila se Fanny Chmelarová, jež přišla o čtyři páry lyží v hodnotě 6000 eur (téměř 150 tisíc korun).

Své osobní věci z hotelového pokoje zase postrádají Rakušané Mario Matt a Mario Scheiber, jimž neznámí pachatelé odcizili mobilní telefon, notebook, herní konzoli Playstation a oblečení.

Podle agentury DPA byla vedle závodníků okradena i lyžařská firma Head.

ČTK

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: