Rubriky:

Lyže a snowboard

Lyžařské exhibice ve Špindlerově Mlýně se zúčastní i Špotáková

22. prosince 2008 11:55 - PRAHA

Ondřej Bank, Kryštof Krýzl, Filip Trejbal, Martin Vráblík, ale také olympijská vítězka v hodu oštěpem Barbora Špotáková a motocyklový závodník Lukáš Pešek se zúčastní předsilvestrovské lyžařské exhibice Snow show ve Špindlerově Mlýně. Tradiční akce se bude konat v úterý 30. prosince na černé sjezdovce ve Svatém Petru.

Účastníci exhibice se nejprve představí ve slalomu a v podvečer změří síly na běžkách ve sprintu. „A také se bude něčím házet,“ prozradil za pořadatele Aleš Krýzl s odkazem na účast světové rekordmanky oštěpařky Špotákové. Ta bude ve Špindlerově Mlýně už potřetí. „Vždy, když k nám přijela, tak se jí pak v sezóně dařilo. Loni získala zlato na mistrovství světa, letos vyhrála olympijské hry,“ dodal Krýzl.

Kromě české mužské sjezdařské špičky se na show představí i finalistky Miss Aerobik, které budou nejen závodit, ale předvedou i své vystoupení. Sněhu ve Špindlerově Mlýně zatím není mnoho, svahy jsou ale zasněženy uměle. Po celý den bude ve Skiareálu ve Svatém Petru nachystán doprovodný program. Pro diváky budou připraveny různé soutěže a v závěru dne proběhne i ohňostroj.

vef, Sport.cz

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.