Živě

Dost bylo restrikcí! Polonahá hvězda vystavila tělo slunečním paprskům

1. července 2020 10:18 - New York/Praha

Lindsey Vonnová v tom má jasno: drastických opatření spojených s karanténou v období pandemie koronaviru už bylo dost! Teď je čas užívat si léta. Americká lyžařská legenda vystavila svoje vysportované tělo slunečním paprskům nahoře bez a fanoušci zase mají o čem diskutovat.

 

Instagram Lindsey Vonnová

Spojené státy americké zasáhla pandemie nového typu koronaviru vůbec nejvíc, nakazilo se bezmála 1,8 milionu lidí a více než 126 000 zemřelo. Ani hvězdný pár, který tvoří Vonnová s hokejistou P.K. Subbanem neunikl dlouhodobým bezpečnostním opatřením. Už toho mám dost, jako by sděloval poněkud zdecimovaný výraz někdejší královny bílých svahů na novém snímku z jejího instagramového profilu.

Krásná Lindsey si i po skončení lyžařské kariéry dává do těla. Před časem pobavila příznivce videem, ve kterém na ni dohlíží při cvičení v posilovně fenka Lucy.

Sexy hvězda se potí v posilovně, trenérka je poněkud vyděšená

Nový snímek Vonnové jen ve spodním dílu bikin je z kolekce pro Sports Illustrated. Ve spolupráci s americkým magazínem nafotila už před lety sadu žhavých fotografií.

Bývalá americká sjezdařka Lindsey Vonnová se znovu fotila v plavkách pro magazín Sports Illustrated.

Sports Illustrated, Twitter

mm, Sport.cz

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.