Rubriky:

Lyže a snowboard

Lyžař Bank prohrál v sázce auto o čtyři setiny sekundy

24. ledna 2011 09:36 - KITZBÜHEL

Žádné body, žádné auto! Ondřej Bank se nevešel mezi třicet nejlepších ve sjezdu a v Kitzbuhelu se neprobil ani mezi trio nejlepších v kombinaci SP, čímž ještě mohl zachránit úspěch v sázce o volvo za milión. Takhle bude muset prodejci vozů dělat reklamu úplně zadarmo.

 

Dominic Ebenbichler, Reuters

„Přitom na třetí místo v kombinaci stačilo jen vyloženě dojet slalom, ale na to jsem se nesoustředil. Chtěl jsem jet nějak normálně, ale bylo to všechno strašně moc rychlé,“ litoval.

Ve sjezdu, poslední disciplíně seriálu, v níž se ještě nebodoval, mu kýžený zisk utekl jen o čtyři setiny sekundy! „Jízda se mi moc nepovedla, bylo v ní hodně malých chyb, proto je z toho 32. místo,“ posteskl si.

Vadilo mu, že když se dostal s číslem 52 na trať, zašlo sluníčko. „Je velký rozdíl, když člověk nevidí, a zrovna tady,“ podotkl Bank, aniž tušil, co ho ještě potká v kombinačním slalomu, který měl dobře rozjetý. Až na to druhé kolo, v něm se na trati vracel, přesto ho diskvalifikovali za neprojetí branky. „Vyhodilo mě to, a je po všem.“

vap, ČTK, Právo

Časová osa: Lyže a snowboard

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.