Rubriky:

Lyže a snowboard

Skikrosař Kraus skončil na X-Games jedenáctý

31. ledna 2011 10:40 - ASPEN

Jedenáctý skončil skikrosař Tomáš Kraus na hrách extrémních sportů X-Games v americkém Aspenu. Český lyžař postoupil jako devátý z kvalifikace, ale vypadl v semifinále. Závod vyhrál Američan John Teller.

 

Tony Harrington

Kraus startoval na X-Games poosmé za sebou a ani tentokrát nevystoupil na vytoužené stupně vítězů. Jedenáctý skončil již potřetí, stejně dopadl v letech 2004 a 2005. Jeho nejlepším výsledkem z Aspenu je čtvrté místo z roku 2006.

Letošní X-Games pro české jezdce dopadly neúspěšně, stejně jako ty loňské. Snowboardistka Šárka Pančochová, vicemistryně světa ze slopestylu, si v U-rampě zlomila klíční kost. Před rokem si v tréninku na X-Games vykloubila loket. Další český snowboardista Michal Novotný vypadl ve snowboardcrossu v kvalifikaci.

ČTK

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.