Rubriky:

Lyže a snowboard

Záhrobská si zajela tréninkově slalom FIS, skončila devátá

12. února 2011 20:22 - BAD WIESSEE

Deváté místo obsadila lyžařka Šárka Záhrobská ve slalomu FIS v Bad Wiessee, který dnes absolvovala v rámci přípravy na mistrovství světa. Stejný závod je v německém středisku na programu v neděli.

 

Marco Trovati, ČTK/AP

Slalom ovládlo trio německých lyžařek v čele s Fanny Chmelarovou, za kterou Záhrobská v součtu obou kol zaostala zhruba o dvě a půl sekundy. Na druhém a třetím místě skončily Christina Geigerová a Susanne Rieschová. Ze známých jmen před Záhrobskou dojely ještě pátá Sarah Schleperová a další Američanka Resi Stieglerová na osmé příčce. Čtrnáctá skončila Eva Kurfürstová.

Záhrobská se rozhodla na poslední chvíli vynechat na šampionátu v Garmisch-Partenkirchenu páteční superkombinaci a soustředí všechny síly na slalom speciál. V něm bude za týden útočit na čtvrtou medaili z MS.

ČTK

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.