Rubriky:

Lyže a snowboard

Na Tour de Ski se objevil případ nákazy koronavirem

3. ledna 2021 22:10 - Val Müstair/Praha

Před přesunem účastníků lyžařské Tour de Ski z Val Müstair do druhého ze tří dějišť Toblachu zachytily povinné testy jeden případ nákazy koronavirem. Podle mezinárodní federace FIS měl pozitivní výsledek antigenního testu nejmenovaný člen francouzské výpravy. Okamžitě nastoupil do karantény a s ním i další člověk označený za těsný kontakt. Oba ještě absolvují PCR test, více detailů FIS nezveřejnila.

 

Gian Ehrenzeller, ČTK/AP

Po víkendových závodech ve Švýcarsku je na Tour de Ski v pondělí na programu volný den. Miniseriál bude pokračovat v úterý a ve středu v Toblachu distančními závody a od 8. do 10. ledna vyvrcholí v dalším italském středisku Val di Fiemme včetně závěrečného výběhu na Alpe Cermis. Kvůli obavám z koronaviru na Tour de Ski nestartují favorizovaní norští běžci na lyžích.

ČTK

ČT sport Crans Montana - super-G žen konec
20210124T12:00:00+0100
Crans Montana - super-G žen
Crans Montana - super-G žen
Crans Montana - super-G žen

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.