Odhodila stud i svršky! Mistryně světa Seyfarthová se svlékla pro Playboy

20. února 2021 09:35 - Berlín/Praha

Dvojnásobná světová šampionka ve skocích na lyžích Juliane Seyfarthová rozšířila řady sportovních celebrit, které pózovaly fotografům pánského časopisu Playboy. Svůdnými křivkami těla 31leté půvabné závodnice se mohou fanoušci pokochat v březnovém vydání německé verze světoznámého magazínu.

 

Instagram Playboy

„Skoky na lyžích považuji stejně jako focení pro Playboy za formu umění, obojí mi dává pocit svobody. Doufám, že se fotografie budou líbit a přitáhnou větší zájem fanoušků k našemu sportovnímu odvětví," nechala se slyšet Seyfarthová.

Účastnice olympijských her v Pchjongčchangu a zlatá medailistka z MS v roce 2019 v Seefeldu v týmové soutěži a závodu smíšených družstev vystavila několik snímků s předstihem na svém Instagramu.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Playboy Deutschland (@playboygermany)

V minulosti se před objektivem fotografů Playboye objevily v rouše Evině například krasobruslařka Katarina Wittová, plavecká hvězda Amanda Beardová, tenistka Ashley Harkleroadová, výškařka Amy Acuffová, biatlonistka Miriam Gössnerová či další německá krasobruslařka s českými kořeny Annette Dytrtová.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený JULIANE SEYFARTH (@juliane_seyfarth)

mm, Sport.cz

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.