Slovenská hvězda před pokračováním bitvy o trofej v tréninku doma upadla, mířila do nemocnice

23. února 2021 09:09 - Jasná

Po pádu během pondělního tréninku na domácím svahu zamířila do nemocnice. Slovenská hvězdná lyžařka Petra Vlhová zažila při přípravě v Jasné komplikaci v podobě poranění v obličeji. Krvácela a odvezli ji na ošetření, ale její šrámy nejsou vážné.

 

Leonhard Foeger, Reuters

"Petra spadla, má rozbitý ret, trošku jí tekla krev i z nosu," uvedl pro sportnet.sme.sk její bratr a člen týmu Boris Vlha. "Nic jí nezašívali, dál normálně trénujeme," doplnil.

Slovenská lyžařka se po MS v Cortině, kde získala dvě stříbra, vrátila nakrátko domů, aby mohla trénovat v Jasné, kde se začátkem března uskuteční závody Světového poháru. Ještě předtím by měla absolvovat v tomto týdnu tři závody v italském středisku Val di Fassa, kam vyráží jako první žena v celkovém pořadí SP.

Slovenská lyžařská superstar: Tady jde o medaile, ostatní místa mě nezajímají

Na kontě má 989 bodů. Stíhají ji dvě Švýcarky - druhá Lara Gutová-Behramiová ztrácí pouze 42 bodů a má skvělou formu, třetí je Michelle Gisinová s 807 body.

V programu seriálu zůstává v této sezoně ještě jedenáct individuálních závodů ve čtyřech střediscích.

vap, Sport.cz

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: