To je mazec, Ledeckou jste takhle neviděli. Nová kariéra, rozjařila se nad dárkem od Jágra

4. března 2021 00:37 - Praha

Nedávné vtipkování o ledovém svahu jako o nakloněném zimním stadionu a zmínky o tom, že musí trénovat tah na bránu, mají pro Ester Ledeckou pokračování. Fanoušky možná překvapí pohled do jejího soukromí a zaskočí je, co má na hlavě, ale ona samotná netají překvapení nad dárkem. Alespoň je to patrné z videa na sítích. Vypadalo to jako by zažila druhé Vánoce.

 

Tomáš Třeštík/Sport Invest

„To je mazec," komentovala obsah krabice. „To jsou brusle od Jardy? S podpisem?!" ukazovala nadšeně.

"Teď už vybruslím z každého problému," jako by narážela na poslední potíž, kterou halí tajemství a která ji vyřadila z MS ve snowboardingu.

Ledecká se chytá příležitosti. Potrénovala tah na bránu

"Nová kariéra," pravila dokonce odhodlaně pětadvacetiletá sportovní obojživelnice, která se po neplánované pauze chystá na závěr lyžařského SP. Ale kdoví, co s bruslemi zkusí potom...

Biatlon i podruhé v Novém Městě na Moravě. Boje o medaile vystřídá loučení legendárního Moravce

https://www.facebook.com/esterledecka.cz/posts/278857870277137

vap, Sport.cz

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.