Živě

Žhavá roznožka v ráji. Soupeřka Ledecké poslala fanouškům zajímavý pozdrav

11. května 2021 19:14 - Praha

Závodní lyžařská sezona už je dávno pryč. Je čas odpočinku a postupného návratu do tréninku. Mimozávodní období se dá pojmout opravdu různě, jak ostatně dokládá příklad švýcarských sjezdařských es.

 

Instagram Corinne Suterové @ corinnesuter_official

Švýcaři v uplynulé sezoně alpského lyžování naprosto dominovali. Z MS odvezli devět medailí, vyhráli 15 závodů Světového poháru a posbírali 53 pódiových umístění.

Závodnice z alpské země patřily také k největším soupeřkám české hvězdy Ester Ledecké. Jak nyní tráví čas mimo závodní období?

Corine Suterová letos ukončila v Cortině d'Ampezzo 32leté švýcarské čekání na ženské světové zlato z MS ve sjezdu, tedy v závodě, v němž Ledecká brala jedno z „bramborových" umístění.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený C O R I N N E S U T E R (@corinnesuter_official)

Šestadvacetiletá závodnice si ale kromě lyžování umí užít i řadu jiných sportovních aktivit, což dokládá i na videu z dovolené v blíže nespecifikované přímořské destinaci.

Suterová v odvážných plavkách vystřihla stojku a v ní následně i roznožku a další kreace, za něž na sociálních sítích sklízela pochvaly.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Wendy Holdener (@wendyholdener)

To její krajanka Wendy Holdenerová v tropickém ráji v Dominkánské republice zvolila pasivnější zábavu. U moře si užívá nádherné výhledy s knihou v ruce.

Další Švýcarka Michelle Gisinová naopak nemá ani po náročné sezoně sněhu dost a chce si ho užívat, dokud to jde. Na svých profilech se pochlubila lyžařským výletem z Engelbergu.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Michelle Gisin (@michellegisin)

roj, Sport.cz

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utkala se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.