Konečně se dočkala. Česká snowboardistka si vzala svou sympatickou snoubenku

18. srpna 2021 10:20 - Leavenwort/Praha

Změna v české legislativě sice ještě nenastala, ale už nemohla dál čekat. Stříbrná medailistka z mistrovství světa ve slopestylu Šárka Pančochová se vdala. Svou dlouholetou partnerku Kaileen si vzala za ženu na romantickém místě u řeky u městečka Leavenwort ve Washingtonu.

 

Instagram @sarkasnow

Po zásnubách s rozvedenou maminkou šestileté dcery Lili, které proběhly zhruba před dvěma lety, snowboardistka Šárka Pančochová prohlašovala, že se neprovdá do té doby, než budou uzákoněné sňatky homosexuálů v České republice. Láska a touha mít svůj svazek stvrzený však byla silnější a ženy se rozhodly dále nečekat.

„Minulý rok byl šílený a bude to ještě bláznivější!" připsala k sérii fotografií z velkého dne Pančochová. Svatba proběhla u řeky v přírodě u města Leavenworth za účasti nejbližších obou snoubenek. Během obřadu se dokonce objevil i jeden nečekaný návštěvník, které přítomné lehce vyděsil.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Sarka Pancochova (@sarkasnow)

Na druhém břehu se totiž začal procházet medvěd. Vše ale dobře dopadlo a medvěd si hleděl svého. Obě ženy si tak mohly svůj velký den užít naplno. „Nemůžu se dočkat, až strávím zbytek života se svou nejlepší kamarádkou a budeme sdílet tento život spolu," napsala stříbrná medailistka z mistrovství světa z roku 2011.

bp, Sport.cz

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.