Rubriky:

Lyže a snowboard

Naposledy! Bauer se loučí s reprezentační kariérou a chystá se do školy

24. února 2017 14:17 - Praha

Lukáš Bauer odletěl na své poslední mistrovství světa. Ve finském Lahti se bude v devětatřiceti letech loučit s reprezentační kariérou. „Přijde mi to neuvěřitelné, že je to naposledy. Zeptejte se mě po šampionátu, jestli bude nějaký smutek, teď se ale těším,“ řekl. Úplný konec se závoděním to ovšem není. Dál se chce věnovat dálkovým běhům a myslí i na zadní vrátka. Nejspíš se vrátí do školy. Co by chtěl studovat, to prozradí v následujícím videu.

Sport.cz

Teď je ale hlavní, že na své poslední mistrovství světa odjíždí zdravý. „Zdraví je perfektní a taky jsem odtrénoval všechno, co jsem potřeboval," potvrzuje. V Lahti se představí na trati 15 km klasicky. „Pak doufám, že se mi podaří říct si o nominaci do štafety, která se pojede v pátek 3. března, to by pak byl můj poslední reprezentační závod," přeje si.

Sport.cz

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.