Rubriky:

Míčové sporty

Živě

Vedení Fenerbahce chce podepsat s Veselým novou smlouvu

13. února 2019 11:45 - Istanbul/Praha

Český basketbalový reprezentant Jan Veselý zřejmě bude pokračovat i v dalších sezonách v dresu Fenerbahce Istanbul. Viceprezident tureckého klubu Semih Özsoy si je jistý tím, že s největší hvězdou týmu podepíše novou smlouvu na tři roky.

 

Twitter

"Už jsme začali pracovat na příští sezoně. Podepíšeme nový tříletý kontrakt s Janem Veselým," řekl Özsoy turecké televizi NVT Sport. "Máme stále smlouvu na rok s trenérem Obradovičem a nejsou pravdivé spekulace, že po sezoně končí," dodal.

Osmadvacetiletý Veselý už hraje za Fenerbahce pátou sezonu po návratu do Evropy z NBA. Ve všech čtyřech předchozích ročnících postoupil s týmem do Final Four Evropské ligy a v roce 2017 ji i vyhrál.

V tomto ročníku útočí na cenu pro nejužitečnějšího hráče soutěže, přestože momentálně nehraje kvůli zranění. Průměry má 14,4 bodu, 5,6 doskoku a 2,6 asistence na zápas.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Míčové sporty

Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.