Rubriky:

Míčové sporty

Živě

Satoranského vydařený večer sledoval i Babiš. Basketbalista však setkání s premiérem odmítl

7. března 2019 13:10 - Washington/Praha

Andrej Babiš je na služební cestě v USA, Donald Trump ho dnes přivítá v Bílém domě. Středeční večer si český premiér společně s manželkou zpříjemnil návštěvou zápasu NBA a sledoval, jak Washington Wizards udolali Dallas Mavericks 132:123. Na palubovce zářil Tomáš Satoranský. Babiš se s ním chtěl sejít, ale Satoranský setkání odmítl.

 

Twitter

K výhře nad Dallasem přispěl 14 body, osmi doskoky a 11 asistencemi. Český reprezentant málem dosáhl na triple double a jeho podařené představení na palubovce Capital One Areny sledoval i premiér na zahraniční cestě.

Z facebookového postu, který zveřejnil portál proBasket.cz, vyplývá, že Babiš měl zájem se s jediným českým zástupcem v NBA setkat. "Osobní setkání jsem odmítl, na zápas však může dojít kdokoliv," reagoval Satoranský na apel jednoho z fanoušků k tomu, aby se s předsedou vlády nescházel.

Odpověď Tomáše Satoranského na dotaz jednoho z fanoušků na setkání s Andrejem Babišem.

Facebook

Český hráč byl proti Mavericks tahounem týmu. Washingtonským by se jeho forma v následujících střetnutích hodila. Wizards zbývá do konce základní části odehrát 18 utkání. Jedenáctý tým Západní konference ještě rozhodně nevzdává boj o nadcházející play off. Na osmé Miami mu aktuálně chybí tři výhry.

pb, Sport.cz

Zrušit


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.