Živě

Walton bude po odchodu z LA Lakers trénovat Sacramento

14. dubna 2019 16:40 - Sacramento

Basketbalový trenér Luke Walton po pátečním odchodu z Los Angeles Lakers dlouho bez práce nezůstal. Podle zámořských médií se o den později dohodl na čtyřleté smlouvě se Sacramentem. Oficiálně mají Kings angažování devětatřicetiletého kouče oznámit v nejbližší době.

 

Mark J. Terrill, ČTK/AP

Waltona bleskově přivedl do Sacramenta jeho bývalý spoluhráč z Lakers Vlade Divac, který je generálním manažerem klubu. Na lavičce Kings skončil po základní části NBA Dave Joerger, pod jehož vedením obsadili deváté místo v Západní konferenci. Šlo o jejich nejlepší umístění od roku 2006, kdy naposledy postoupili do play off.

Walton skončil v roli trenéra Lakers po třech letech. Slavný klub nepostoupil do play off pošesté za sebou, i když před sezonou získal hlavní hvězdu soutěže LeBrona Jamese.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.