Rubriky:

Míčové sporty

Živě

Pro Gasola skončila po operaci únavové zlomeniny v nártu sezona

10. května 2019 18:24 - New York

Basketbalisté Milwaukee už se v této sezoně NBA nemohou spolehnout na pomoc zkušeného veterána Paua Gasola. Osmatřicetiletý španělský pivot se podrobil operaci únavové zlomeniny kůstky v nártu levé nohy a do play off už nezasáhne. Milwaukee je zatím jediným týmem, který postoupil do semifinále, další série stále pokračují.

 

Chris Szagola, ČTK/AP

Gasol si zranění přivodil v březnu a podle původních předpokladů měl být mimo hru zhruba měsíc. Jeho stav se ale nelepšil a basketbalista se proto rozhodl pro operaci. V pořádku by měl být do začátku přípravného kempu na novou sezonu.

Trojnásobný mistr Evropy, bývalý světový šampion a trojnásobný olympijský medailista přišel do Milwaukee na začátku března, kdy se domluvil na vyplacení ze San Antonia. Za Bucks odehrál jen tři zápasy, než se zranil, celkem v této sezoně nastoupil pouze ke 30 utkáním.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji proběhlo od 10. do 26. května 2019 na Slovensku. Na šampionátu triumfovala reprezentace Finska, druzí skončili hokejisté Kanady. V souboji o třetí místo porazili Rusové tým České republiky. 84. MS v hokeji se odehraje 8. až 24. května 2020 ve Švýcarsku.