Živě

Pro Gasola skončila po operaci únavové zlomeniny v nártu sezona

10. května 2019 18:24 - New York

Basketbalisté Milwaukee už se v této sezoně NBA nemohou spolehnout na pomoc zkušeného veterána Paua Gasola. Osmatřicetiletý španělský pivot se podrobil operaci únavové zlomeniny kůstky v nártu levé nohy a do play off už nezasáhne. Milwaukee je zatím jediným týmem, který postoupil do semifinále, další série stále pokračují.

 

Chris Szagola, ČTK/AP

Gasol si zranění přivodil v březnu a podle původních předpokladů měl být mimo hru zhruba měsíc. Jeho stav se ale nelepšil a basketbalista se proto rozhodl pro operaci. V pořádku by měl být do začátku přípravného kempu na novou sezonu.

Trojnásobný mistr Evropy, bývalý světový šampion a trojnásobný olympijský medailista přišel do Milwaukee na začátku března, kdy se domluvil na vyplacení ze San Antonia. Za Bucks odehrál jen tři zápasy, než se zranil, celkem v této sezoně nastoupil pouze ke 30 utkáním.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.