Rubriky:

Míčové sporty

Živě

Hermannová, Sluková - Arvanitiová, Karakguniová 2:0

Beachařky Hermannová a Sluková jsou v osmifinále

24. května 2019 08:51 - Ťin-ťiang

Plážové volejbalistky Barbora Hermannová a Markéta Nausch Sluková postoupily na čtyřhvězdičkovém turnaji Světového okruhu v čínském Ťin-ťiangu do osmifinále. V prvním kole play off porazil nejvýše nasazený pár Řekyně Panajotu Karakguniovou a Vasiliki Arvanitiovou 2:0.

 

Fivb.orh

Hermannová s Nausch Slukovou dnes nejprve v duelu o první místo ve skupině nestačily na španělskou dvojici Liliana, Elsa, jíž podlehly 0:2. První zápas ve vyřazovací části proti Řekyním ale zvládly, ačkoli první set získaly až poměrem 25:23.

V osmifinále se české jedničky utkají s německým párem Julia Sudeová, Karla Borgerová. Pokud Hermannová a Nausch Sluková uspějí, prodlouží unikátní sérii, kterou drží od předloňského mistrovství světa ve Vídni.

Od té doby Češky jako jediné hráčky na okruhu postoupily minimálně do čtvrtfinále, naposledy začátkem května ovládly tříhvězdičkový turnaj v Kuala Lumpuru. Celkem mají dvojnásobné medailistky z mistrovství Evropy ze Světového okruhu osm společných medailí.

Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie 4* v Ťin-ťiangu (Čína):
Skupina A:
Liliana, Elsa (16-Šp.) - Hermannová, Nausch Sluková (1-ČR) 2:0 (18, 19).
Play off - 1. kolo
Hermannová, Sluková - Arvanitiová, Karakguniová (30-Řec.) 2:0 (23, 16).
ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.