Rubriky:

Míčové sporty

Hermannová, Sluková - Borgerová, Sudeová 2:0 Výborně! Český beachvolejbalový pár vyřadil další Němky a je v osmifinále

1. srpna 2019 15:14 - Praha

Beachvolejbalistky Barbora Hermannová a Markéta Nausch Sluková postoupily na majoru Světového okruhu ve Vídni do osmifinále. Obhájkyně loňského prvenství vyřadily v prvním kole play off německou dvojici Karla Borgerová, Julia Sudeová po setech 21:19 a 21:16. Naopak Ondřej Perušič s Davidem Schweinerem ani ve druhém duelu skupiny neuspěli a podruhé v sezoně do vyřazovací fáze neprošli.

 

Fivb.orh

České reprezentantky začaly ve Vídni porážkou s Kanaďankami Heather Bansleyovou a Brandie Wilkersonovou, ale ani jeden německý pár je pak nedokázal v turnaji zastavit. Play off vybojovaly po středeční výhře nad Victorií Bieneckovou a Isabel Schneiderovou.

Volejbalistky Hermannová a Sluková prošly ve Vídni do play off

Hermannová a Nausch Sluková tak mají jisté minimálně deváté místo. To obsadily i na třech předchozích turnajích Světového okruhu - majoru v Gstaadu a čtyřhvězdičkových akcích v Espinhu a Tokiu. V osmifinále v pátek nastoupí proti americkým vicemistryním světa Alexandře Klinemanové a April Rossové.

Perušič se Schweinerem ve skupině nejprve podlehli 18:21, 21:23 Italům Enricu Rossimu a Adrianu Carambulovi a pak 16:21, 21:18, 15:17 nizozemské dvojici Steven van de Velde, Christiaan Varenhorst, i když měli mečbol. Z Vídně odjeli s děleným 25. místem.

Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie major ve Vídni:
Muži:
Skupina B:
Rossi, Carambula (18-It.) - Perušič, Schweiner (15-ČR) 2:0 (18, 21)
Varenhorst, Van de Velde (31-Niz.) - Perušič, Schweiner 2:1 (16, -18, 15).
Ženy:
Play off - 1. kolo:
Hermannová, Nausch Sluková (22-ČR) - Borgerová, Sudeová (15-Něm.) 2:0 (19, 16).
ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.