Rubriky:

Míčové sporty

Házenkáři Lovosic o branku prohráli a vypadli z Vyzývacího poháru

12. října 2008 19:08 - ČAČAK

Házenkáři Lovosic z druhého kola Vyzývacího poháru nepostoupili. V rozhodujícím utkání skupiny dnes nedokázali ve druhé půli udržet vedení o dva góly a nakonec podlehli v Srbsku domácímu Čačaku 25:26. Do třetího kola přitom mohla český tým posunout jen výhra.

Trenér Lovosic Vojtěch Srba si po utkání stěžoval zejména na rozhodčí, kteří podle něj podlehli atmosféře v hale. "Nemám to ve zvyku, ale nedá se říci, že by utkání vyhrál lepší nebo šťastnější tým. Do dalšího kola soupeř postoupil jen díky tomu, že hrál v domácím prostředí. V době, kdy jsme vedli o jednu branku, Vaněk naskakoval na brankovišti, ale po hrubém faulu zůstala píšťalka rozhodčího němá a z protiútoku soupeř vyrovnal," řekl kouč.

Utkání bylo podle něj vedené jednostranně. "Zatímco u nás se žádný faul neobešel bez sedmimetrového hodu a vyloučení, když už byl faul odpískán na straně soupeře, nikdy jsme nedostali výhodu přesilové hry," dodal.

Vyzývací pohár:
Mladost Čačak (Srb.) - Lovosice 26:25 (15:13).

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.