Rubriky:

Míčové sporty

Phoenix si s Charlotte vyměnil pět basketbalistů

11. prosince 2008 09:57 - PHOENIX

Basketbalisté Phoenixu získali v rozsáhlé výměně z Charlotte Jasona Richardsona a Jareda Dudleyho, opačným směrem míří Raja Bell, Boris Diaw a Sean Singletary. Phoenix nezažívá optimální start do sezony, a proto velmi usiloval o získání pátého hráče draftu z roku 2001 Richardsona.

 

AP Photo/Ben Margot

"Je to atletický hráč s výbornou pověstí v celé lize. Je skvělým střelcem z dálky. Děkujeme hráčům, kteří od nás odcházejí, za dlouholeté služby, ale cítili jsme, že tým potřeboval změnu," prohlásil ve středu generální manažer Suns Steve Kerr.

Ve 14 zápasech této sezóny měl Richardson průměr 18,7 bodu za zápas a byl nejlepším střelcem Charlotte. Tým Bobcats je na předposledním místě Východní konference a rovněž doufá, že změny v sestavě mu pomohou k lepším výsledkům.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.