Rubriky:

Míčové sporty

Ostravští volejbalisté nepřešli ve Vyzývacím poháru přes Kapošvár

17. prosince 2008 19:41 - OSTRAVA

Volejbalisté DHL Ostrava ve Vyzývacím poháru skončili. V odvetném utkání třetího kola ve středu sice zvítězili doma nad Kapošvárem 3:2, avšak po třísetové porážce před týdnem v Maďarsku ze soutěže vypadli.

Český vicemistr přešel v předchozím kole přes finské Tampere, nyní ale narazil na silnějšího protivníka. Kapošvár pokračuje ve Vyzývacím poháru poté, co vypadl z "vyššího" Poháru CEV.

O vyřazení svěřenců trenéra Jaroslava Tomáše dnes rozhodla hned úvodní sada, kterou Ostravané prohráli 19:25. Domácí tým mohl postoupit, jen pokud by soupeři oplatil porážku 3:0 a následně uspěl v takzvaném zlatém setu do 15 bodů.

Maďarský klub se v dalším kole utká s vítězem duelu Cannes - Patras. Úvodní zápas těchto soupeřů před týdnem ve Francii vyhrál hladce ve třech setech řecký celek, za který hraje i český smečař Marek Novotný. Odveta je na pořadu ve čtvrtek.

Vyzývací pohár - 3. kolo:
DHL Ostrava - Kometa Kapošvár 3:2 (-19, 23, 23, -29, 13)
Rozhodčí: Probst (Něm.), Lagierski (Pol.). Čas: 121 min. První zápas 0:3, postoupil Kapošvár.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.