Rubriky:

Míčové sporty

Legenda NBA Barkley byla zatčen kvůli alkoholu za volantem

31. prosince 2008 16:20 - SCOTTSDALE

Bývalý slavný basketbalista Charles Barkley strávil část posledního dne roku na policejní stanici. Dvojnásobný olympijský vítěz a člen Síně slávy čelí podezření, že řídil auto pod vlivem alkoholu.

Policisté pětačtyřicetiletého Barkleyho zastavili ve Scottsdale o půl druhé ráno. Účastník 11 Utkání hvězd NBA a nejužitečnější hráč ligy za rok 1993 se odmítl podrobit dechové zkoušce, ale odevzdal vzorek krve. Poté byl propuštěn.

"Je to standardní postup. Chovali jsme se k němu stejně jako ke komukoli jinému," řekl agentuře AP policejní poručík Eric Shuhandler.

Barkley má za sebou šestnáctiletou kariéru v NBA, kde oblékal dresy Philadelphie, Phoenixu a Houstonu. Celosvětovou proslulost získal jako člen amerických Dream Teamů na olympijských hrách v Barceloně 1992 a v Atlantě o čtyři roky později.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.