Basketbalista Bartoň je s Barcelonou ve Final Four Evropské ligy

9. dubna 2009 22:41 - BARCELONA

Český basketbalista Luboš Bartoň postoupil s Barcelonou do závěrečného turnaje Evropské ligy, který se uskuteční na počátku května v Berlíně. V rozhodujícím pátém čtvrtfinálovém zápasu ve čtvrtek Barcelona doma porazila další španělský celek Tau Cerámica 78:62.

Bartoň byl ve vítězném týmu jedním z nejplatnějších hráčů, třebaže odehrál jen necelých sedm minut. Vedle čtyř bodů si připsal také pět doskoků a dva zblokované míče. Nejlepšími střelci Barcelony byli Juan Carlos Navarro a Ersan Ilyasova, oba autoři 19 bodů.

V semifinále se Barcelona utká s obhájci trofeje z CSKA Moskva, druhou dvojici vytvoří řecké kluby Olympiakos Pireus a Panathinaikos Atény.

Pátý zápas čtvrtfinále Evropské ligy basketbalistů:
FC Barcelona - Tau Cerámica 78:62 (za domácí Bartoň 4 body, 5 doskoků, 2 bloky), konečný stav série 3:2.
Semifinálové dvojice Final Four (1.-3. května v Berlíně):
Olympiakos Pireus - Panathinaikos Atény, FC Barcelona - CSKA Moskva.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: