Karlovarsko narazí ve volejbalové Lize mistrů na Trentino

29. října 2020 21:14 - Amriswill

Slavný italský klub Trentino bude třetím soupeřem volejbalistů Karlovarska v Lize mistrů. Postup do skupiny H si Trentino zajistilo na turnaji předkola ve švýcarském Amriswilu, kde suverénně porazilo domácí tým a výsledkem 3:0 i Dynamo Moskva. Tento ruský klub spadl do Poháru CEV a vyzve v osmifinále České Budějovice.

 

Václav Pancer, ČTK

Trentino i Dynamo vytvořilo v předkole Ligy mistrů nesmírně silnou dvojici. Vzájemný duel o postup mezi elitu zvládl lépe italský tým ve středu, dnes přidal proti Amriswilu očekávanou druhou výhru. Ve skupině H tak Trentino doplnilo Karlovarsko, Novosibirsk a Friedrichshafen.

Západočeši by měli začít skupinu ve Friedrichshafenu v polovině listopadu, 2. prosince je na programu zápas s Novoribirskem a týden před Vánoci uzavřou první část v Trentu.

Radost hráčů Jihostroje (zleva) Petr Michálek, Filip Stoilovič, Miguel Angél de Amo a Casey Adam Schouten.

Václav Pancer, ČTK

Jihostroj sehraje dvojzápas s moskevským Dynamem mezi 10. a 19. listopadem, začít by měl v Rusku. Momentálně však české kluby nemohou nejen hrát, ale ani trénovat společně v hale kvůli vládním nařízením proti šíření koronaviru.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.