Rubriky:

Míčové sporty

Házenkář Jícha si opět zahraje v Německu za výběr světa

21. prosince 2010 21:16 - BERLÍN

Český házenkář Filip Jícha se potřetí objeví v týmu světa, který se utká v tradičním zápase All Star s německou reprezentací. Opora bundesligového šampiona a vítěze Ligy mistrů byla k utkání nominována s dalšími dvěma klubovými spoluhráči Thierrym Omeyerem a Jeromem Fernandezem.

 

Petr Horník, Právo

Exhibice se poprvé uskuteční v Lipsku, které vystřídá dosavadní tradiční dějiště Berlín. Hrát se bude 5. února, šest dní po skončení mistrovství světa ve Švédsku, kam se česká reprezentace neprobojovala.

Osmadvacetiletý Jícha si v exhibici zahrál už v roce 2008, kdy byl ve výběru světa s Janem Filipem a brankářem Petrem Štochlem. Nyní bude už podruhé jediným českým zástupem v All Star Game, kam ho vybrali fanoušci.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.