Rubriky:

Míčové sporty

Na MS házenkářů vyvolal rozhodčí sexuální skandál

21. ledna 2011 21:13 - GÖTEBORG

V dějišti mistrovství světa v házené řeší švédská policie případ sexuálního obtěžování, kterého se podle švédských médií dopustil jeden z rozhodčích. K incidentu mělo dojít v göteborském hotelu Elite Park Avenue, kde jsou všichni arbitři ubytováni. Jeden z nich byl obviněn, že se obnažoval před pokojskou.

 

Umit Bektas, Reuters

Podle německé televizní stanice ZDF se případ odehrál před posledním hracím dnem základní části, přesto rozhodčí pocházející ze severní Afriky ještě do čtvrtečního programu zasáhl. Bezprostředně po utkání byl prý ale ještě v hale zatčen, po výslechu byl opět propuštěn na svobodu.

"Víme, že jej policie zatkla a že probíhá vyšetřování. Dokud ale případ nebude uzavřen, nemůžeme to komentovat," řekl médiím Patric Strub, soutěžní ředitel Mezinárodní házenkářské federace IHF.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.