Rubriky:

Míčové sporty

Chřipka připravila Valosun Brno o Final Four Středoevropské ligy

8. února 2011 18:02 - BRNO

Chřipková epidemie a následná karanténa připravila basketbalistky Valosunu Brno o start ve víkendovém turnaji Final Four Středoevropské ligy v rumunském Aradu. Navíc byli odloženi i čtvrteční ligové derby mezi Frisco Sika Brno a Valosunem. Náhradní termín zatím není určen.

"Postupně s chřipkou a horečkami ulehl skoro celý tým. Jedinou zdravou výjimkou je pivotka Večeřová a oba trenéři," řekl dnes ČTK manažer Valosunu Jaroslav Michálek. Večeřová trénuje sama pod dohledem obou koučů. Od pondělí by se měly postupně některé uzdravené hráčky zapojit zpět do přípravy.

Účast ve Final Four Středoevropské ligy si vybojovaly vedle pořádajícího Aradu ještě Kara Trutnov a Prešov. Zástupci Valosunu nabídli své místo Postu Vídeň, který skončil ve skupině na třetím místě. ""Situace nás mrzí, neboť rumunský klub pořádá Final Four na vysoké úrovni," dodal Michálek.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.