Rubriky:

Míčové sporty

Prostějov vyhrál základní část Středoevropské ligy volejbalistek

24. února 2011 19:15 - BRATISLAVA

Volejbalistky Prostějova vyhrály základní část Středoevropské ligy. V závěrečném utkání dnes zvítězily na palubovce Slávie UK Bratislava 3:1. S jedinou porážkou v základní části ovládl Prostějov soutěž před rakouským Schwechatem, který má na kontě dvě prohry a čeká ho ještě páteční dohrávka v Rijece.

"Dostávali jsme se pomaleji do utkání, ale v prvních dvou setech jsme soupeřky přehráli přesnějším útokem," uvedl kouč Miroslav Čada. Ve třetím setu ale jeho svěřenkyně ztratily koncentraci a chybovaly také v obraně na síti. První tři sety dirigovala útoky Prostějova nahrávačka Kubínová, kterou do posledního dějství vystřídala Nováková. "V posledním setu jsme už měli průběh zápasu jednoznačně pod kontrolou," dodal Čada.

Domácí volejbalistky už nedokázaly odolávat tlaku soupeřek, které jim v poslední části zápasu povolily uhrát pouze 10 bodů.

Slávia UK Bratislava - Modřanská Prostějov 1:3 (-18, -11, 18, -10)
Rozhodčí: Haasová, Kulhanek (oba Rak.). Čas: 78 min. Diváci: 300.
Pořadí: 1. Prostějov 51 bodů (18 zápasů), 2. Schwechat 46 (17), 3. Doprastav Bratislava 33 (17), 4. Maribor 30 (17).
ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.